Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na kolejne wernisaże towarzyszące tegorocznej edycji Biennale Malarstwa Wrocław. Już w najbliższy czwartek, 14. maja, spotkajmy się na otwarciach poszczególnych wystaw: 14.05 (czwartek) – Soda spring – wystawa Dydaktyków...
Nature is… II „Nature is… II” to druga odsłona cyklu malarskiego Joanny Biskup-Miś, prezentowanego wcześniej w tej samej przestrzeni. Wystawa stanowi rozwinięcie i pogłębienie języka wizualnego artystki, w którym natura nie jest motywem przedstawieniowym, lecz punktem...